Hakkımızda

Hakkımızda

Yurt içinde ve yurt dışında edindiği tecrübe ve uzmanlıkla çok sayıda ve önemli proje gerçekleştirerek alüminyum giydirme cephe sektörünün aranan firmalarından biri konumuna gelmiştir. Estetik, ekonomi ve işlevselliği bir arada değerlendirerek yenilikçi, kaliteli, uzun ömürlü ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun yapı çözümlerini sunar.

İnfomet Cephe, tasarım ve imalat konusunda yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmek, tüm personelin bilgi ve deneyimini maksimum seviyede tutmak ve tüm müşterilerine sunduğu çözümlerle rakiplerinden ayrışmak misyonuyla hareket etmeye devam edecektir.

  • Hakkımızda
  • Hakkımızda
  • Hakkımızda
  • Hakkımızda

Tarihçemiz

2013 yılında ticari hayatına başlayan İnfomet Cephe sistemleri, kurucu kadronun 25 yılı aşan sektör tecrübesiyle hizmetlerine başlamış, kısa zamanda müşteri portföyünü geliştirmiş, tamamladığı projeleriyle göz doldurmuştur.

2016 yılında bugünkü adresine taşınarak 1.200m²’si kapalı, 1.000m²’si açık alanda hizmet hızını ve kapasitesini artırarak,  deneyimli kadrosuyla, kalite ve birinci sınıf işçilik anlayışından taviz vermeden ticari hayatına devam etmektedir.

tarihce

Vizyonumuz

Giydirme cephelerle kaplanmış, modern mimarinin unsurlarını barındıran geleceğin şehirleri oluşturulurken, mimar, mühendis ve yatırımcılara katkı vermek, kaliteli ürün ve hizmetleriyle fark yaratmak, yurt içi ve yurt dışındaki projelerde haklı yerini alırken, geleceğe güvenle bakan bir anlayışla bayrağı taşıyanlardan olmaktır.
Hakkımızda

Misyonumuz

Gerek tasarım gerek imalat konusunda kaliteyi en üst sevide tutarak, tüm ekibinin bu standartlarda hizmet vermesini sağlayacak şekilde bilgi, deneyim ve kalite anlayışını maksimum seviyede tutarak, iş ortağı olarak kabul ettiği tüm müşterilerine alüminyum sektöründe hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler üreterek, rakiplerinden ayrışarak, aranan firmalardan olmaktır.
Hakkımızda
Hakkımızda

Müşterilerine Özel Çözümler

Her binanın kimliği farklıdır. Her bina bir başka giyinir. Her mimar projesine farklı bir ruh verir. Bize düşen, olmazları oldurmak, talepleri karşılayabilmektir.

Müşteri Memnuniyeti

İş ortağımız kabul ettiğimiz müşterilerimize “en iyisini, en doğrusunu, en uygun maliyetle, en kısa zamanda” yapma ilkesinden taviz vermeden, işlerimizi en üst kalitede teslim edebildiğimiz her projemiz, memnun müşterinin tarifidir.

Hakkımızda

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bizimle irtibata geçin