16
Kas

Camlı ve Alüminyum Korkuluk Küpeşte Sistemleri

Merdiven, balkon ve teraslarda ihtiyaç duyulan korkuluk sistemlerinde modern ve şık dizaynlar için en çok tercih edilen uygulamalar alüminyum ve camlı sistemlerdir. Kullanım alanlarında sağlamlık açısından güven sağlayan bu uygulamalar görsellik açısından da ayrı bir şıklık katmaktadırlar. Camlı Alüminyum korkuluk sistemleri farklı malzeme alternatifleri ve seçenekleriyle birlikte müşterilerin yoğun ilgisini çekmektedir. Camlı korkuluk ve alüminyum korkuluk sistemlerinin bir arada kullanıldığı ve modern çizgilerin hakim olduğu korkuluk uygulamaları montaj avantajları ve garantileriyle de müşterilerde memnuniyet yaratmaktadır.

Kolay uygulanabilirlikleriyle mekanlara hızlı çözümler sunan bu sistemler malzeme kalitesi açısından değerlendirildiğinde uzun ömürleri ve deforme olmamalarıyla korkuluk tercihlerinde öne çıkmaktadır. Paslanmaz korkuluk özelliği ile uzun yıllar hiç eskimeden güvenle kullanımı mümkündür. Dış etkilere karşı dayanıklı malzemelerin tercih edildiği camlı ve alüminyum korkuluk sistemleri, modüler parçalardan oluşması avantajıyla gerek duyulduğunda kolayca parça değişimine imkan tanımaktadır.

Camlı Korkuluk Sistemleri

Kullanılan cam paneller mekanlara ayrı bir hava katmaktadır. Dış etkilere karşı dayanıklı cam malzemelerin tercih edildiği sistemler iç içe giren metal hatların sıklığını azaltmakta ve görsel olarak daha hoş bir etki sağlamaktadır. Pleksi korkuluk sistemlerinin kullanılabildiği uygulamalarla birlikte ürün çeşitliliği oldukça geniştir. Cam paneller üzerinde alüminyum küpeşte kullanılarak bütünlük sağlanmaktadır. Cam ve alüminyum korkuluk sistemlerinin sağladığı kullanım avantajları bu sistemlere olan ilginin öncelikli nedenidir. Fiyat konusu bu avantajlarla birlikte değerlendirildiğinde, performans/ maliyet hesaplaması dikkate alındığında oldukça makul seviyelerdedir.

Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Alüminyum profiller modern korkuluk sistemlerinin vazgeçilmez malzemeleridir. Sağlamlıkları, dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları, çizilme gibi etkilere karşı mukavemetleri, modüler aksesuarlarla kolay uygulanabilirlikleri gibi birçok avantajı barındırmaktadır. Alüminyum merdiven korkuluk sistemlerinde trabzan uygulamaları, alüminyum korkuluk küpeşte uygulamaları çok fazla tercih edilmektedir.

Alüminyum duvar korkuluk modellerinde de alüminyum küpeşte korkuluk doğru bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Alüminyum teras korkuluk modelleri de yine uygulanan ve sık tercih edilen sistemlerdendir. Alüminyum Fransız balkon korkuluk çözümleri ise modern ve şık tasarımlar sunmaktadır. Alüminyum galeri korkuluk ve Alüminyum parapet üstü korkuluk uygulamaları da alüminyum korkuluk sistemlerinin çözümleri arasındadır.