Yarı Kapaklı Cephe Sistemleri

Yarı Kapaklı Cephe Sistemleri

Yapılarınız da Alüminyum ve camın eşsiz birleşmesi. Yarı Kapaklı Cephe Giydirme Sistemleri. Camın çekiciliği Alüminyumun sağlamlığı. Alüminyum düşey ve yatay profillerle alt konstrüksiyonun oluşturulduğu bu sistemde camların cephe sistemine montajı, düşeyde veya yatayda istenilen renkte alüminyum kapaklarla yapılır.

Bu sistemde cephe modüllerinden istenilenlere, dışa veya içe açılan kanatların montajı yapılabilir. Dışa açılan kanatlara dışarıdan bakıldığında, bu kanatların olduğu modüller diğerlerinden farklı görünmemektedir. Yarı Kapaklı Cephe sistemleri nin taşıyıcılarını kullanarak kapaklı cephe sisteminde yüksek ısı yalıtım değeri elde edilmiştir. Sisteme özel tasarlanmış ısı bariyerleri sayesinde ısı geçişi önlenmiş ve sistem bu sayede zaman içinde enerji tasarrufu sağlayarak kendi maliyetlerini çıkartacak bir duruma getirilmiştir.

Farklı derinliklere sahip griyaj profilleri sayesinde belirli yükseklik ve açıklık uygulamalarına olanak sağlayan yarı kapaklı ısı yalıtımlı cephe sisteminde, dış görünüm yatay kapaklardan (çizgilerden) oluşmaktadır. Ayrıca, düz, açılı, badem ve küt badem kapak seçenekleriyle yapıya görsel zenginlik katmaktadır.

Yarı Kapaklı Cephe Sistemleri
Yarı Kapaklı Cephe Sistemleri